Dnevni arhivi: 07/10/2017

Studentima antropologije

Poštovani studenti studijskih programa: preddiplomskog sveučilišnog studijskog programa Antropologija i diplomskog sveučilišnog studijskog programa Antropologija, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu trenutno prolazi postupak reakreditacije dijela djelatnosti u dijelu koji se odnosi na studijske programe preddiplomskog sveučilišnog studijskog programa „Antropologija“ i diplomskog sveučilišnog studijskog programa „Antropologija“ koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu naše visoko učilište posjetit će stručno povjerenstvo. Obvezan su dio protokola posjeta odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog i nenastavnog osoblja i studentima navedenih studijskih programa.
Ljubazno Vas molimo da se u srijedu, 11. listopada 2017. g. s početkom u 14.45 sati (dvorana D1) u što većem broju odazovete na sastanak sa stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas. Više o samom postupku reakreditacije možete naći na internetskoj stranici Agencije za znanost i visoko obrazovanje:

Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu trenutno prolazi postupak reakreditacije dijela djelatnosti u dijelu koji se odnosi na studijske programe preddiplomskog sveučilišnog studijskog programa „Antropologija“ i diplomskog sveučilišnog studijskog programa „Antropologija“ koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu naše visoko učilište posjetit će stručno povjerenstvo. Ukoliko želite dostaviti svoj komentar članovima stručnog povjerenstva, želite li pohvaliti rad Vašega visokog učilišta ili nekih pojedinaca, slobodno iznesite svoje mišljenje putem povjerljive komunikacije:
https://www.azvo.hr/hr/?option=com_chronoforms&chronoform=komentari-ffzg do 10. listopada 2017. g. Agencija za znanost i visoko obrazovanje jamči anonimnost svim osobama koje napišu komentare. Dobivene će se informacije koristiti isključivo u postupku reakreditacije Vašega visokog učilišta.

Uprava Fakulteta

Obavijest – konzultacije doc. Potkonjak

Zbog spriječenosti nastavnice, konzultacije doc. Potkonjak neće se održati u najavljenom terminu u srijedu 11.10.2017. Zamjenske konzultacije održavaju se u petak, 13.11.2017., od 11-13 sati.