Dnevni arhivi: 13/09/2019

Obavijest – kolegij “Antropologija festivala”

U akad. god. 2019./2020. neće se izvoditi kolegij Antropologija festivala. Molimo stoga studente da ne upisuju taj kolegij.

Obavijest – upis kolegija “Oblici religioznosti u suvremenim sociokulturnim procesima”

Kolegij Oblici religioznosti u suvremenim sociokulturnim procesima izborni je kolegij na 2. godini diplomskog studija Etnologije i kulturne antropologije (u Studomatu je greškom navedeno drugačije). Molimo stoga studente 1. godine diplomskog studija da ovaj kolegij ne upisuju. Studente 2. godine diplomskog studija molimo za ručni upis ovog kolegija u Studentskoj službi.

Obavijest – doc. dr. sc. T. Rubić

Doc. dr. sc. T. Rubić će, zbog službene spriječenosti, konzultacije u tjednu između 16. i 22. rujna, umjesto u redovnim danima konzultacija održati u ponedjeljak i utorak (16. i 17. rujna) od 8:30 do 9:30 sati.