Dnevni arhivi: 21/10/2019

Obavijest – dr. sc. Tihana Petrović Leš

Dr. sc. Tihana Petrović Leš će redovite konzultacije za studente 1. godine studija u zimskom semestru akad. god. 2019./2020. održavati utorkom od 14. 00 do 15.00 h. Za studente viših godina, diplomande i doktorande, konsultacije se održavaju u drugim terminima prema najavi i dogovoru.

Obavijest – dr. sc. Tihana Petrović Leš

Prema dogovoru i prethodnoj najavi, dr. sc. Tihana Petrović Leš dana 22. listopada 2019. godine neće održati predavanje iz kolegija Povijest hrvatske etnologije i konsultacije radi službene spriječenosti. Nadoknada nastave održat će se naknadno i u dogovoru sa studentima.

Poziv za radove

Uredništvo časopisa “Kazivač” Kluba studenata etnologije i kulturne antropologije (KSEKA) Filozofskog fakulteta u Zagrebu poziva na slanje studentskih, dosad neobjavljenih radova. Svi studenti i mladi istraživači s područja etnologije i kulturne antropologije te drugih srodnih znanosti mogu poslati svoje radove do 1. prosinca 2019. na adresu casopis.kazivac@gmail.com. Više detalja na poveznicama: Poziv za radove , Kazivač.