Dnevni arhivi: 13/06/2020

Obavijest studentima – Omega

S obzirom da se velika većina ispita iz kolegija ljetnog semestra kao i prošlog, zimskog semestra održava preko sustava Omega, mole se studenti da redovito provjeravaju stranice kolegija na Omegi za informacije o ispitima.

Obavijest – ispit iz kolegija “Temeljni pojmovi ekologije čovjeka

Ispiti iz Temeljnih pojmova ekologije čovjeka održat će se u najavljenim ispitnim rokovima (pon. 15.6., uto. 23.6. i sri. 29.6.) u 10h putem sustava Omega. Ispiti će biti usmeni. Ispiti se moraju prijaviti putem ISVU sustava ili se pravovremeno javiti nastavnici ako postoje problemi s prijavom putem ISVU-a. Studenti koji nemaju šifru za kolegij na Omegi trebaju se pravovremeno javiti na ttrako@ffzg.hr. Ukoliko bude poteškoća s pristupom ispitu, nastavnica će biti dostupna na emailu za vrijeme ispita.