Dnevni arhivi: 09/10/2020

Ideš dalje! Skup diplomiranih etnologa i kulturnih antropologa – Zadar, 16. i 17. listopada 2020. godine

Peti po redu Ideš dalje! Skup diplomiranih etnologa i kulturnih antropologa održat će se u Zadru (Novi kampus), 16. i 17. listopada 2020. godine. Ovaj bijenalni strukovni skup okuplja novodiplomirane etnologe i kulturne antropologe kako bi predstavili svoje zapažene diplomske radove. Skup je nastao na inicijativu Hrvatskog etnološkog društva, a na njemu sudjeluju mladi kolege s dvaju odsjeka: Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu te Odjela za etnologiju i antropologiju Sveučilišta u Zadru. Cilj skupa je omogućiti novodiplomiranim etnolozima i kulturnim antropolozima da se na samom početku svoje profesionalne karijere predstave svojim starijim kolegama i nastavnicima obaju sveučilišta, a ujedno studentima, koji tek trebaju diplomirati, daju uvid u izradu kvalitetnog diplomskog rada.
Program ovogodišnjeg skupa i sažeci izlaganja nalaze se  ovdje.

Obavijest – Nastava na kolegiju Antropologija religije

Nastava iz kolegija Antropologije religije počinje u ponedjeljak, 12. listopada 2020. godine prema objavljenom rasporedu. Svim studentima upisanima na kolegij poslan je e-mail s potrebnim informacijama o sudjelovanju na nastavi. Studenti koji iz bilo kojeg razloga nisu primili informacije, molim da se što prije jave e-mailom prof. Marijani Belaj.