Dnevni arhivi: 14/05/2021

mobilnaEKA – predavanje “Muzej Turopolja i rad etnologinje Višnje Huzjak”

Povodom Međunarodnog dana muzeja mobilnaEKA – Platforma za mobilnost i međunarodnu suradnju etnologa i kulturnih antropologa Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu poziva Vas na predavanje „Muzej Turopolja i rad etnologinje Višnje Huzjak“ koje će održati Maja Ergović, dipl. etn. (Muzej Turopolja) u utorak, 18. svibnja 2021. godine u 18.00 sati, preko Zoom platforme, Link:

Detaljnije o predavanju na  poveznici mobilnaEKA_Maja_Ergovic_predavanje_18.5.2021

Radionice: A vaše radno iskustvo?

Centar za razvoj karijere FFZG-a u sklopu projekta Učenje kroz rad i sustav upravljanja studentskim iskustvom na Filozofskom fakultetu u Zagrebu u suradnji s partnerom projekta Institutom za razvoj tržišta rada, organizira ciklus radionica pod nazivom „A vaše radno iskustvo?“. Većina studenata tek se pri kraju studija zapita kako će odgovoriti na ovo pitanje kada dođe vrijeme za intervju s potencijalnim poslodavcem. A zatim kada se i nađu u toj situaciji često još nemaju spreman odgovor.
Radionicama „A Vaše radno iskustvo?” cilj je pomoći studentima da prepoznaju važnost stjecanja radnog iskustva prije formalnog izlaska na tržište rada te da pravovremeno otkriju vlastite potencijale i postanu konkurentniji pri pronalasku željenog radnog mjesta.

Prvi ciklus radionica posvećen je studentima arheologije, etnologije i kulturne antropologije, informacijskih i komunikacijskih znanosti, povijesti i povijesti umjetnosti.

Provodit će se tijekom dva susreta:
Prvi susret je 21. svibnja 2021. u terminu od 10:00 do 11:30.
Drugi susret je 28. svibnja 2021. u terminu od 10:00 do 12:15. (gost-alumni)

Na drugom susretu studentima će se predstaviti gost, alumni FFZG-a koji će na svom primjeru pokazati važnost stjecanja radnog iskustva.

Radionice će se provoditi online, putem Zoom platforme.

Prijave su moguće putem obrasca: https://forms.gle/ErGkoKXUXs6aTyuU8, najkasnije do 24:00, 19. svibnja 2021., a broj sudionika je ograničen.