Dnevni arhivi: 26/09/2021

Hodogram za završetak diplomskog studija

Kada student položi sve ispite propisane studijskim programom na svom studiju (na jednoj ili obje studijske grupe) mora:

• 1: ispuniti Obrazac za pristup obrani diplomskog rada koji se nalazi na stranici Studentske službe. Obrazac se ispunjava online i završava tipkom “Predaj”. Student će dobiti povratni e-mail pod naslovom Studentska služba – obrazac za pristup obrani diplomskog rada kojim se potvrđuje da je Obrazac ispunjen i predan. Isti e-mail je potrebno jednostavno proslijediti (forward) u Tajništvo/a Odsjeka. Student će dobiti povratni e-mail (provjerite SPAM pretinac). Student je povratni e-mail dužan čuvati do samog završetka studija, a elektronička kopija se pohranjuje u tajništvu.

Nastavi čitati