Dnevni arhivi: 08/12/2022

Izložba POGLED U BUDUĆNOST: GRAD 2030.

U okviru HRZZ projekta Urbane budućnosti i obljetnice Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju (95 godina sveučilišne nastave pri Odsjeku), dr. sc. Valentina Gulin Zrnić, voditeljica kolegija i HRZZ projekta, je sa studenticama kolegija Urbana antropologija (2021/2022) pripremila izložbu POGLED U BUDUĆNOST: GRAD 2030. koja će biti postavljena u auli ispred Knjižnice Filozofskog fakulteta, od 12. 12.2022. do 20.01.2023. godine.

Izložba je nastala kroz studentsko istraživanje na temu Vizije Zagreba 2030., a tematizira razvoj grada, javne prostore, održivost, građansku participaciju i Zagreb kao sveučilišni grad.

Više o najavi izložbe možete pogledati na poveznici: https://www.citymaking.eu/rezultati/izlozba-pogled-u-buducnost-grad-2030/

Promocija studentskog časopisa Antropološki almanah

S veseljem vas obavještavamo da je izašao četvrti broj studentskog časopisa Antropološki almanah te vas ovim putem pozivamo na predstavljanje broja, koje će se održati u konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta u Zagrebu od 14.12. od 16 sati.

Nadamo se da ćete se odazvati u što većem broju. Slobodno pozovite vaše poznanike.

Radujemo se vašem dolasku!