Dnevni arhivi: 20/03/2024

Interdisciplinarni skup Praksopologija: antropolozi i etnolozi izvan okvira

Interdisciplinarni skup Praksopologija: antropolozi i etnolozi izvan okvira u organizaciji klubova studenata antropologije Prometheus i KSEKA s Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održat će se 12. i 13. travnja 2024. godine.

Na skupu će se održati sljedeća izlaganja:

dr. sc. Tanja Bukovčan, izv. prof.:  „Svi su antropolozi promašeni političari: bojimo li se zagovaračke antropologije?“
dr. sc. Marijana Belaj, red. prof. i dr. sc. Tihana Rubić, izv. prof.: „Zapošljavanje u antropologiji”
dr. sc. Zrinka Premužić, doc.: „Karijera u antropologiji – mit ili realnost?”
Ines Bačan (FFZG, studentica): „Promatram, sudjelujem i intervjuiram kao etnolog, a pišem kao novinar – mala etnografija novinske redakcije”
Ivan Franko (UNIZD, student), Karla Mihaljević (UNIZD, studentica): „Izvan Okvira sa Iza Okvira – kako podcast može popularizirati znanost?”