Međunarodni i multidisciplinarni studentski simpozij “Oči širom otvorene: Promišljanje seksualnosti, ljubavi i roda”

S neizmjernom radošću Vas želimo obavijestiti u ime Kluba studenata sociologije “Diskrepancija” (KSSD) i Kluba studenata etnologije i kulturne antropologije (KSEKA) da će se od 17. do 19. svibnja 2023. godine na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održati međunarodni i multidisciplinarni studentski simpozij “Oči širom otvorene: Promišljanje seksualnosti, ljubavi i roda”

Na simpoziju će osim predstavljanja studentskih znanstvenih radova te predavanja biti predstavljeni i umjetnički radovi studenata/učenika.

Zainteresirani sudionici simpozija svoje umjetničke radove (fotografije, skulpture, filmove – dramske, dokumentarne, etnografske…)* poslati slanjem ispunjene prijavnice na e-mail adresu: eyeswideopen.zagreb@gmail.com

Rok za prijavu je 31. ožujak 2023. godine

*fotografije i filmove na adresu možete podijeliti preko google drive, imate li umjetnički rad drugog oblika, primjerice radi li se o skulpturi, možete ju poslikati i priložiti uz ispunjenu prijavnice, a mi ćemo Vam se javiti s povratnom informacijom.

Sudionicima simpozija koji nisu iz Zagreba ili okolice, smještaj je osiguran. Za više informacija o temi simpozija pročitajte priloženi dokument.

Unaprijed se veselimo Vašim prijavama i sudjelovanju na simpoziju.