Obavijest – CEEPUS info dan

CEEPUS info dan održat će se u ponedjeljak 13. svibnja u 11 sati u konferencijskoj dvorani u Knjižnici Fakulteta (2. kat). Na CEEPUS info danu će biti predstavljene mogućnosti stipendiranja kraćih i duljih studijskih boravaka u zemljama članicama CEEPUS programa.
Trajanje stipendija: Mobilnost za nastavnike: od 6 dana i više. Mobilnost za studente: od 1 mjeseca i više. Zemlje članice CEEPUSa: Albanija, Austrija, Bugarska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Češka, Kosovo, Mađarska, Moldavija, Poljska, Rumunjska, Sjeverna Makedonija, Slovačka, Slovenija i Srbija. Za više detalja kliknuti na poveznice: PROGRAM i plakat.
S poštovanjem, Prodekan za znanost i međunarodnu suradnju izv. prof. dr. sc. Dragan Bagić