Obavijest – dr. sc. Lončar – ispiti

Ispiti iz kolegija “Etnološki i kulturnoantropološki pristupi zaštiti i očuvanju baštine”, “Ruralno graditeljstvo i stanovanje”, “Etnografija jugoistočne Europe” i “Nematerijalna kulturna baština” održavaju se u najavljenim terminima (15.6., 29.6., 6.7. te 7.9., 14.9., 21.9. od 10 do 11.30 sati). Ispiti iz kolegija “Antropologija mjesta i prostora” održavaju se u najavljenim terminima (15.6., 29.6., 6.7. te 7.9., 14.9., 21.9. od 12 do 13.30 sati). Pismeni dio ispita održat će se u navedenom terminu, a termin usmenog ispita bit će dogovoren sa studentima (obično isti ili naredni dan). Svi ispiti bit će provedeni preko sustava Omega. Molimo studente da ispite prijave preko ISVU sustava. Studenti koji su pohađali kolegij “Prakse terenskog istraživanja”, kako je predviđeno silabusom, nemaju ispit, već se ocjena na kolegiju utvrđuje prema radu na istraživanju provedenom tijekom semestra.