Obavijest – mobilnaEKA

Drage kolegice i kolege,

mobilnaEKA – Platforma za mobilnost i međunarodnu suradnju etnologa i kulturnih antropologa u suradnji s Katedrom za manjinske kulture i zajednice sa zadovoljstvom Vas poziva na  predavanje pod nazivom: Terenski rad u sociokulturnoj antropologiji. Problemi i izazovi pri istraživanju suvremenih međunarodnih migracijskih procesa/ El trabajo de campo en Antropología Social. Problemas y desafíos en la investigación de los procesos migratorios internacionales contemporáneos koje će održati dr. sc. Zuleika Crosa, izv. prof. s Odsjeka za antropologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta Buenos Aires, Argentina u četvrtak, 7. studenoga 2019. godine u 9:30 h na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, predavaonica A202.

Više o predavanju i predavačici možete pročitati u privitku mobilnaEKA_Zuleika Crosa