Obavijest studentima u vezi održavanja ispita u zimskom ispitnom roku (24.1.-18.2.2022.)

Poštovane kolegice, poštovani kolege,
Molimo Vas da se odmah nakon prijave ispita u ISVU javite predmetnoj nastavnici/predmetnom nastavniku radi dobivanja informacije, ako takva već nije dana, o točnom vremenu i mjestu održavanja ispita.
Kako Odsjek, s obzirom na pandemijske mjere, dostupnost predavaonica, broj kolegija iz kojih se izvode ispiti, razliku u načinu održavanja ispita te unaprijed nepoznat broj studenata koji planiraju izlaske po pojedinim rokovima, nije u mogućnosti za sve rokove i predmete navesti točno mjesto i vrijeme održavanja ispita iznimno je važno da odmah nakon prijave ispita u ISVU kontaktirate predmetnu nastavnicu/predmetnog nastavnika.
S poštovanjem,
Prof. dr. sc. Goran-Pavel Šantek
Pročelnik Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju