Obavijest za studente prve godine diplomskog studija antropologije

Slijedom niza upita studenata prve godine diplomskog studija antropologije o upisu izbornih kolegija u ljetnom semestru želimo Vas izvijestiti da:

• Potrebno je u prvom i drugom semestru studija upisati izborne kolegije koji ukupno nose 12 ECTS bodova
  • Kolegiji se upisuju iz unutarnje izbornosti i navedeni su u izvedbenom planu studija. Broj tamo navedenih kolegija osigurava ispunjenje tražene kvote ECTS bodova
  • Iznimno se mogu kao zamjenski upisati i kolegiji ponuđeni na drugim studijima Fakulteta no u tom je slučaju, poradi osiguranja da će Vam kolegiji biti kasnije priznati kao adekvatan dio studijskoga programa antropologije, potrebno Odsjeku za etnologiju i kulturnu antropologiju uputiti molbu s takvim zahtjevom. Preporučujemo upotrijebiti obrazac opće molbe te u njoj navesti kolegij koji se želi upisati iz fakultetske ponude izbornih kolegija te razloge za to, odnosno za nemogućnost upisa ponuđenih izbornih kolegija na studiju antropologije.

S poštovanjem,

Prof. dr. sc. Goran-Pavel Šantek
Pročelnik Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju