Poziv volonterima: Međunarodni i multidisciplinarni simpozij “Oči širom otvorene: Promišljanje Seksualnosti, Ljubavi i Roda“

Dragi svi,

Klub studenata sociologije Diskrepancija (KSSD) i Klub studenata etnologije i kulturne antropologije (KSEKA) od 17.5. do 19.5. organiziraju Međunarodni multidisciplinarni simpozij “Oči širom otvorene: Promišljanje seksualnosti, ljubavi i roda”. Kako bi simpozij bio što uspješniji potrebna nam je pomoć volontera! Dobra atmosfera, zanimljiva izlaganja i druženja nakon svakog dana simpozija su zagarantirana!
Termini volontiranja su skroz fleksibilni- znamo da svi imaju razne obveze kroz dan.

Svi zainteresirani se mogu javiti na mail: eyeswideopen.zagreb@gmail.com s naslovom maila: PRIJAVA VOLONTERA. Također smo vam dostupni za sva pitanja.

Veselimo se vašim prijavama!
KSSD & KSEKA