Poziv za radove – skup PDS EKA

Odsjek za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Institut za etnologiju i folkloristiku i Hrvatsko etnološko društvo pozivaju Vas da prijavite izlaganje na Skupu poslijediplomskih studenata etnologije i kulturne antropologije, pod naslovom KULTURNI PROCESI I ISTRAŽIVAČKE RASPRAVE. Rok za prijave: 21. prosinca 2014. Na skup su pozvani studenti poslijediplomskog doktorskog studija etnologije i kulturne antropologije, ali i drugih poslijediplomskih doktorskih studija humanističkog i društvenog usmjerenja da izlože radove koji nastaju tijekom pripreme disertacije. Izlaganja mogu biti teorijske ili metodološke rasprave, mogu uključivati prezentaciju i analizu dijela građe ili druge segmente disertacije.
Predviđeno trajanje pojedinog izlaganja je 15 minuta. Skup će se održati u Zagrebu, na Institutu za etnologiju i folkloristiku, 26. siječnja 2015.
Za prijavu na skup potrebni su sljedeći podaci:
– ime i prezime
– smjer/odsjek/sveučilište poslijediplomskog doktorskog studija
– naslov izlaganja
– sažetak (200 do 250 riječi)
Prijave se primaju do 21. prosinca 2014. na e-mail adresu: pdsskup2015@gmail.com
Sudjelovanje na skupu boduje se u skladu s Pravilnikom poslijediplomskog doktorskog studija etnologije i kulturne antropologije s 2 ECTS boda ako se izlaganje uklapa u tematiku jednog od upisanih predmeta, što potvrđuje predmetni nastavnik.
Organizacijski odbor:
Ana Boltužić, dipl. muzikologinja