Poziv za slanje radova u “Antropološki almanah”

Uredništvo “Antropološkog almanaha” poziva sve zainteresirane studente i bivše studente antropologije, ali i studente srodnih znanstvenih disciplina, da pošalju svoje radove za objavu u prvom studentskom izdanju “Antropološkog almanaha”. Ove je godine Klub studenata antropologije “Prometheus” preuzeo uređivanje časopisa te je odlučeno da časopis postane studentski. Časopis će poslužiti kao platforma za povećanje aktivnosti i međusobnog povezivanja studenata s interesom u promišljanju i proučavanju čovjeka. S obzirom na interdisciplinarnost antropologije kao znanosti, tema ovoga broja „Antropološkog almanaha“ prima sve radove koji se bave čovjekom, njegovom okolinom i stvaralaštvom, a koji dolaze iz grana biološke, arheološke, lingvističke i kulturne antropologije. Radovi moraju biti autorski. Rok za predaju radova je 30. svibanj 2019. Radove i upite slati na: antalmanahffzg[at]gmail.com. Veselimo se zajedničkoj suradnji! Upute autorima u prilogu.