Dnevni arhivi: 15/01/2020

Obavijest – mobilnaEKA

Drage kolegice i kolege, mobilnaEKA – Platforma za mobilnost i međunarodnu suradnju etnologa i kulturnih antropologa u suradnji s Katedrom za manjinske kulture i zajednice sa zadovoljstvom Vas poziva na predavanje pod nazivom: HRVATSKO ISELJENIŠTVO U BRAZILU IZNUTRA I IZVANA: MIGRACIJE, OBRAZOVANJE I JEZIK IZMEĐU ZNANOSTI I ZAJEDNICE koje će održati dr. sc. Milan Puh s Pedagoškog fakulteta, Sveučilište u Sao Paulu, Brazil u četvrtak, 23. siječnja 2020. godine u 11:45 h na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, predavaonica A103. Više o predavanju i predavaču možete pročitati u privitku mobilnaEKA_Milan Puh.

Natječaj za sufinanciranje studentskih projekata za kalendarsku godinu 2020.

Poštovani,

obavještavamo vas da je objavljen Natječaj za sufinanciranje studentskih projekata za kalendarsku godinu 2020.  Prijave na natječaj predaju se do zaključno 12. veljače 2020. godine.

Pravilnik o sufinanciranju projekata studenata, studentskih klubova i studentskih udruga Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Detaljnije u Natjecaj za sufinanciranje studentskih projekata 2020.

OBRAZAC ZA PRIJAVU STUDENTSKIH PROJEKATA_2020.

Obavijest – dr. sc. Ivona Grgurinović

Obavještavaju se polaznici kolegija Antropologija i putovanje da u četvrtak, 16. siječnja 2020. u 19 sati prisustvujemo tribini Putopis: Japan ili kako proslaviti 100. rođendan u klubu Booksa, Martićeva 14d. Dolazak je obavezan i smatra se nadoknadom nastave.