Dnevni arhivi: 01/09/2020

Obavijest – ispit Povijest hrvatske etnologije

Ispit iz kolegija Povijest hrvatske etnologije, 3.9.2020. održat će se na Fakultetu, u učionici A 125 s početkom u 12 sati.
Molimo da se na ulazu u Fakultet upišete na listu studenata, izmjerite temperaturu i pridržavate svih uputa. SVI STUDENTI SU DUŽNI PONIJETI MASKU!

Godišnji skup HED-a 2020: Etnografska istraživanja na tržištu

Hrvatsko etnološko društvo u suradnji s Odsjekom za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu pozivaju na prijavu izlaganja za Godišnji skup HED-a 2020: Etnografska istraživanja na tržištu, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, 4. i 5. studenoga 2020. godine.

Pozivamo vas da prijavite svoja izlaganja utemeljena u praksi primjene etnografskih i drugih kvalitativnih istraživanja u projektima privatnog i javnog sektora, nevladinih udruga i drugih interesnih skupina. Rok za prijave izlaganja je 15. rujna 2020. godine.

Detaljnije na poveznici Godišnji skup HED